@takisobiektos na kogo zagłosujesz to twoja sprawa Może już lepiej na lewicę ci to chociaż może na tyle głupi że nic złego nie zrobią, bo nic nie potrafią :)
@Aragorn33 Kamilka 6 lat pytam się co to za kara? Z tego co wiem to dumna chodzi po mieście Pakt migracyjny da się obronić kosztem nawet pieniędzy. Bezpieczeństwo to pierwsza sprawa powinna być tych którzy nami rządzą A oni tylko patrzą aby kupić sobie zegarek omega, Porsche, czy inne posiadłości!
@Tigermaus Teraz się domaga Myślisz że oni nie wiedzieli co tam się dzieje? Takich Dawidkow jest mnóstwo. Dlaczego trzyma Giertycha? Bo ma haki na niego :) Ludzie czasami nic nie myślą i idą głosując nie wiedząc za czym
Co oni z tym szacunkiem, jak grzmot strzela gola z Atletico na 4 1 i napina swoje mięsnie jak kulturysta to jest ok
Dla mnie sztuczka Neymara była super , oni decyzje podejmują w ułamki sekund, Ney ma styl gry magika, bawi się piłka, uwielbiam takich graczy
Komentarze
3
Ktoś dzisiaj pisał o fajnym kursie
Jamal że odda dwa strzały za pola karnego po kursie 7zl
Ładny Kursik
1
@KrychaFCB jeszcze niech kasę oddadzą i wezmą do siebie dezerterów i przy okazji zdradzieckich polityków
0
@takisobiektos na kogo zagłosujesz to twoja sprawa
Może już lepiej na lewicę ci to chociaż może na tyle głupi że nic złego nie zrobią, bo nic nie potrafią :)
0
@Aragorn33
Kamilka 6 lat pytam się co to za kara? Z tego co wiem to dumna chodzi po mieście
Pakt migracyjny da się obronić kosztem nawet pieniędzy.
Bezpieczeństwo to pierwsza sprawa powinna być tych którzy nami rządzą
A oni tylko patrzą aby kupić sobie zegarek omega, Porsche, czy inne posiadłości!
1
@Tigermaus Teraz się domaga
Myślisz że oni nie wiedzieli co tam się dzieje? Takich Dawidkow jest mnóstwo. Dlaczego trzyma Giertycha?
Bo ma haki na niego :)
Ludzie czasami nic nie myślą i idą głosując nie wiedząc za czym
163
Tebas, Barcelona prowokowała strzelając bramki.
141
Była by super jakby Mathieu szluga jarał
90
Co oni z tym szacunkiem, jak grzmot strzela gola z Atletico na 4 1 i napina swoje mięsnie jak kulturysta to jest ok
Dla mnie sztuczka Neymara była super , oni decyzje podejmują w ułamki sekund, Ney ma styl gry magika, bawi się piłka, uwielbiam takich graczy
86
Trollowac w notatniku xd
81
Nawet prezydentem możesz zostać :)
Tylko musisz wiedzieć z kim pić.